V košíku jsou produkty
Volejte +420 608 807 014

Hélium 30 balónků Balloon time

S Balloon time nafouknete 30 ks (9″/22,9cm) latexových balónků.

V našem novém balení naleznete 30 kusů barevných balónků a stuhu!

Lze použít i k nafukování fóliových balónků (18″ / 16 balónků)

Láhev s héliem je pro jedno použití a je nevratná.

RECYKLACE

Dostaly se k nám ale informace, že jak ekodvůr, tak i sběr kovů někdy tyto láhve odmítnou. Důvodem by mělo být, že jim láhev párkrát u likvidace „bouchla“. To znamená pouze jediné – někteří zákazníci odevzdali láhev k likvidaci v domnění, že je prázdná. Ale prázdná nebyla. A právě z tohoto důvodu vyžaduje odvoz láhve krátkou přípravu.

Na horní části láhve najdete místo, na kterém je kovový uzávěr přibližně ve velikosti mince. Tento kovový uzávěr je nutné odstranit a tím bude u odevzdání láhve naprosto jasné, že se jedná o láhev prázdnou a tím i zcela jistě o láhev bez jakéhokoliv rizika u likvidace.

Před odstraněním kovového uzávěru je nutné spotřebovat všechno helium, které je obsahem láhve. Musíte mít naprostou jistotu, že láhev je prázdná. Poté odstraníte z láhve nafukovací ventil. Následně pomocí jednoduchého domácího náčiní odstraníte kovovou „záplatu“ v horní části jednorázové láhve.

Při odevzdání láhve můžete personál sběrny kovů upozornit, že láhev je otevřená a tudíž pod tlakem určitě není. Nebude tedy žádný důvod k odmítnutí likvidace tohoto kovového odpadu.

netoxické helium pro domácí použití – bezpečná a snadná obsluha – uzavíratelný ventil


Počet kusů
Cena s DPH 899,-Kč